Home Lifestyle

Lifestyle

On each category you can set a Category template style, a Top post style (grids) and a module type for article listing. Also each top post style (grids) have 5 different look style. You can mix them to create a beautiful and unique category page.

Në zorrë kemi deri 15 kg helme që shkaktojnë sëmundjet më të rënda: Ekspertët...

Kapsllëqe të shpeshta, tepricë kilogramësh apo mungesë kilogramësh, çrregullim i metabolizmit, diabet, sëmundje të veshkave, sëmundje të dëgjimit dhe të shikimit, sëmundje të lëkurës,...

Studimi i fundit: Punët e shtëpisë e dëmtojnë gruan njësoj si të pi 20...

Një studim i realizuar së fundmi për femrat ka befasuar jo pak njerëz. Sipas studimit, punët e shtëpisë dëmtojnë gruan njësoj si të tymosë...

Doktori thotë fjalën e tij të fundit: Hani këto 3 ushqime dhe nuk do...

Disa ushqime që përpos që janë të mira për shëndetin tuaj të përgjithshëm, janë shumë të mira edhe për ngadalësimin e procesit të plakjes. Kosi:...

Lagështira në shtëpi? Zgjidheni problemin me kripë të trashë

Ekzistenca e lagështirës është një nga problemet më të zakonshme për të luftuar në shtëpinë tuaj. Megjithatë, ndonëse ky problem është i zakonshëm, është mirë...

Nëse keni këtë simptomë rrezikoheni nga sulmi në zemër

Sulmet në zemër janë në urgjencë serioze mjekësore që kërkojnë trajtim të menjëhershëm. Sëmundja, e njohur edhe si infarkti miokardial, shkaktohet nga mungesa e furnizimit...

Zgjoheni nga gjumi në mes të natës për të shkuar në banjo? Mos i...

Ka shumë njerëz që gjatë natës zgjohen disa herë nga gjumi dhe e kanë të nevojshme të shkojnë në tualet. Mirëpo ka një diferencë të...

A duhet ti lani çarçafët pasi të kryeni marrëdhënie? Flet gjinekologia, dhe me siguri...

Shanset janë të mëdha që shumë nga ju të mos i lani çarçafët menjëherë pasi të kryeni marrëdhënie . Megjithatë, mos u ndjeni keq. Në...

A duhet ti lani çarçafët pasi të kryeni marrëdhënie? Flet gjinekologia, dhe me siguri...

Shanset janë të mëdha që shumë nga ju të mos i lani çarçafët menjëherë pasi të kryeni marrëdhënie . Megjithatë, mos u ndjeni keq. Në...

Habit psikologia, tregon dëmin që i ndodh trurit të njeriut kur ha byrek

Psikologia turke, Nejla Avci ka bërë një deklaratë me të cilën i ka çuditur, por edhe frikësuar të gjithë. Ajo ka thënë se byreku ndikon...

Del rezultati i kërkimit shkencor: 2 vezë në ditë “çmendin” organizmin

E vështirë është të gjesh një familje në vendin tonë, e cila nuk e ka të paktën një pako me vezë në shtëpi. Ngrënia...

Na ndiqni

Lajmet e fundit

Moti

Elbasan
few clouds
11.5 ° C
13 °
10 °
61 %
1kmh
20 %
Wed
23 °
Thu
20 °
Fri
19 °
Sat
20 °
Sun
20 °